Собранецька 100, Ужгород Закарпаття, 88017 Україна

Міжнародна виставка безпеки в Лондоні

20-22 червня в Лондоні відбулася чергова міжнародна виставка IFSEC 2017.

Це найбільша спеціалізована виставка індустрії безпеки, що проводиться на території Європи.

На даному заході була представлена продукція всесвітньо відомих компаній-виробників охоронних систем, контролю доступу, охорони периметру, систем відеоспостереження та ін., які презентували свої останні розробки та технологічні новинки.

Провідні спеціалісти компанії СЕНК традиційно відвідали цю значиму подію на міжнародному ринку безпеки. Саме на IFSEC завжди можна ознайомитися з найновішими досягненнями та тенденціями розвитку світового ринку безпеки. Участь в цьому заході дозволяє фахівцям компанії бути максимально поінформованими та залишатися в тренді сучасних розробок в сфері безпеки. Працівники компанії СЕНК відвідали різноманітні семінари та ряд зустрічей різного формату з виробниками обладнання.

Варто зазначити, що на виставці був представлений широкий спектр комплексів захисту від дронів, систем інтеграції типу «розумний дім» та рішень з відеоаналітики «безпечне місто».

Проаналізувавши представлені на виставці найновіші досягнення виробників систем безпеки, впевнено можемо засвідчити, що пропоноване нами обладнання DSC (Канада), AMC Elettronica (Італія), MAZi Security Systems (Німеччина) та ін. є найбільш сучасним та виготовленим за передовими інноваційними технологіями.

 

Top